Grįžti

Whiskas® Sterile sausas ėdalas su vištiena, 300g

Whiskas Sterile sausas ėdalas su vištiena, 300g

Whiskas® Sterile sausas ėdalas su vištiena, 300g

Visavertis ir subalansuotas „Whiskas® Sterile“ sausas ėdalas yra geriausias pasirinkimas kastruotai ar sterilizuotai katei.
- Ėdalo „Whiskas® Sterile“ kaloringumas optimaliai padeda kontroliuoti katės svorį – katė gauna visų reikalingų maisto medžiagų iš tokio paties dydžio, tačiau mažesnio kaloringumo porcijos.
- Dėl subalansuotų mineralinių medžiagų sudėties šlapimtakiai išlieka sveiki.
- Specialios sudedamosios medžiagos palaiko gerą virškinimą.

Sudėtis

grūdai (įskaitant 4% kviečių), mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant 4% vištienos šviesiai rudoje pagalvėlėje), augalinės kilmės produktai (įskaitant 2% džiovinto burokėlio minkštimo), aliejai ir kt. riebalai, daržovių baltymų ekstraktai, mineralinės medžiagos, daržovės (4% morkų oranžiniuose gabalėliuose, 4% žirnių žaliuose gabalėliuose).

Šėrimo rekomendacijos

4 kg sveriančiai katei per dieną rekomenduojame duoti 50 g sauso ėdalo arba 1 konservuoto ėdalo maišelį ir 25 g sauso ėdalo ar 1,5 konservuoto ėdalo maišelio ir 15 g sauso ėdalo.
367 kcal / 100 g

Whiskas® rekomenduoja, kad 2/3 katės kasdien suvartojamų kalorijų sudarytų konservuotas, o 1/3 - sausas ėdalas. Kad katė būtų laiminga, nepamirškite kartas nuo karto duoti jai užkandžių ir skanėstų.

Sudėties analizė (%):

baltymai 32 %
riebalai 11 %
neorganinės medžiagos 7,2 %
neapdorotos skaidulos 4 %
kalcis 1 %
fosforas 0,9 %
magnis 0,1 %
omega 6 riebiosios rūgštys 2,3 mg/kg
Whiskas<sup>®</sup> Sterile sausas ėdalas su vištiena, 300g

Whiskas® Sterile sausas ėdalas su vištiena, 300g

Click to buy from any of the retailers below