Grįžti

Whiskas® 1+ konservuotas kačių ėdalas, mėsos rinkinys, 4 maišeliai

Whiskas 1+ konservuotas kačių ėdalas, mėsos rinkinys, 4 maišeliai

Whiskas® 1+ konservuotas kačių ėdalas, mėsos rinkinys, 4 maišeliai

Jūsų suaugusi katė myli gyvenimą. Kačių ėdalas „Whiskas® 1+“ suteikia būtent tiek energijos, kad katės figūra išliktų graži ir liekna. Iš subalansuoto kačių ėdalo „Whiskas® ; ji gaus pakankamai gerai sveikatai reikalingų medžiagų.

- Mažesnis energijos kiekis svoriui kontroliuoti.
- Unikalus patentuotas cinko ir linoleno rūgšties derinys sveikai odai ir kailiui.
- Laikantis šėrimo rekomendacijų sumažėja rizika šlapimo takų ligoms.

Sudėtyje yra 4 rūšių kačių ėdalo su mėsa: su vištiena ir žaliasiais žirnelais, jautiena, kalakutiena, ėriena ir morkomis.

Sudėtis

Su vištiena ir žaliasiais žirnelais: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant 4% vištienos), daržovės (įskaitant 4% žaliųjų žirnelių), grūdai, mineralinės medžiagos, įvairūs sacharidai. Su jautiena: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant 4% jautienos), grūdai, mineralinės medžiagos, įvairūs sacharidai. Su kalakutiena: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant 4% kalakutienos), grūdai, mineralinės medžiagos, įvairūs sacharidai. Su ėriena ir morkomis: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai (įskaitant 4% ėrienos), daržovės (įskaitant 4% morkų), grūdai, mineralinės medžiagos, įvairūs sacharidai.

Šėrimo rekomendacijos

4 kg sveriančiai katei reikia 2 1/2 maišelių per dieną. Mes rekomenduojame šerti 2 konservuoto ėdalo maišelių ir 15 g „Whiskas“ sauso ėdalo mišiniu. 77 kcal / 100 g

Whiskas® rekomenduoja, kad 2/3 katės kasdien suvartojamų kalorijų sudarytų konservuotas, o 1/3 - sausas ėdalas. Kad katė būtų laiminga, nepamirškite kartas nuo karto duoti jai užkandžių ir skanėstų.

Sudėties analizė (%):

baltymai 8 % riebalai 4,7 % neorganinės medžiagos 1,7 % neapdorotos skaidulos 0,3 % drėgmė 84 %

Whiskas<sup>®</sup> 1+ konservuotas kačių ėdalas, mėsos rinkinys, 4 maišeliai

Whiskas® 1+ konservuotas kačių ėdalas, mėsos rinkinys, 4 maišeliai

Click to buy from any of the retailers below