Vyresnės katės mityba

Natūralus Jūsų katės elgesys tęsis visą jos gyvenimą – ji tikriausiai metų metus bus aktyvi ir smalsi. Kartais bus sunku patikėti, kad ji apskritai sensta!

Katei senstant, keičiasi jos mitybos poreikiai. Kai katei sukanka septyneri, jos valgiaraštį svarbu pakeisti į vyresnei katei labiau tinkamą. Pavyzdžiui, „Whiskas® 7+“ produktuose yra daugiau taurino, būtino Jūsų katės regai ir širdžiai, cinko ir linolo rūgšties sveikai odai ir kailiui bei tinkamas kiekis fosforo, kad jos šlapimtakiai būtų sveiki!

Tinkamas ėdalas vyresnei katei

Jei katė ima sukti nosį nuo jai siūlomo ėdalo, tai gali būti ženklas, kad laikas keisti jos mitybą. Svarbu katę šerti jos mėgstamu maistu, tačiau būtina užtikrinti, kad ji gautų amžiui reikalingų maistingųjų medžiagų. Mes siūlome „Whiskas® 7+“ produktus, pasižyminčius gardžiu mėsos skoniu bei suteikiančiu Jūsų katei visko, ko jai reikia vyresniame amžiuje.

Virškinimo klausimas

Vyresnės katės virškinamasis traktas gali nesusidoroti su ėdalu taip kaip jaunesniame amžiuje. Tai reiškia, kad ir maistingąsias medžiagas ji įsisavins prasčiau nei anksčiau. Tinkama vyresnės katės mityba pagelbės organizmui susidoroti su šiais pokyčiais ir turėtų pagerinti jos gyvenimo trukmę bei kokybę.

Svorio stebėjimas

Kadangi katė nebėra tokia aktyvi kaip anksčiau, galite pastebėti, kad ji stambėja! Kita vertus, jei jai sunku tinkamai suvirškinti ėdalą, ji gali netekti svorio. Stebėkite katės svorį – reguliariai ją sverkite ir tikrinkite kūno šonus.

Jei nerimaujate dėl katės svorio, pasistenkite pakeisti jai duodamo ėdalo kiekį. Jei problema neišsisprendžia, patarimo kreipkitės į veterinarą.