Katės negali atsispirti mūsų maistui

Mūsų produktai

Mūsų kačių ėdalas Whiskas® yra ne tik puikaus skonio, tačiau ir turi visas naudingas medžiagas, vitaminus ir mineralus, reikalingus katei.

Gyvenimo etapai

Kačių mityba turi keistis kartu su katės amžiumi: mūsų gaminamas ėdalas pasirūpins pilnaverte jūsų augintinio mityba visais gyvenimo etapais.

KačiukaiKačiukai

Kačiukai auga penkiolika kartų greičiau nei žmonių vaikai, todėl būtinas specialiai jų skoniui ir poreikiams pritaikytas maistas.

Kačiukai
Žiūrėti asortimentą

1+ metai1+ metai

Nuo naujų traškių tekstūrų iki maistingų mėsos ir žuvies gabalėlių. Ši įvairovė yra puikiai subalansuota jūsų kačiuko laimei ir sveikatai kasdien.

1+ metai
Žiūrėti asortimentą

7+ metai7+ metai

Tikėkitės, kad jūsų katė pritariamai murks. Produktų pasirinkimas vyresnėms katėms virš 8 metų, praturtintas sultingais žuvies ir mėsos gabalėliais, kuriuos jos taip mėgsta. Be to, ėdalas yra lengviau virškinamas ir turi maistingųjų medžiagų, reikalingų specifiniams katės poreikiams.

7+ metai
Žiūrėti asortimentą

Ėdalo rūšys

Nuo naujų traškių tekstūrų iki minkštesnių ir sultingesnių kąsnelių. Mes turime visą asortimentą skaniausio sauso ir šlapio ėdalo, iš kurio galite rinktis.

Žiūrėti viską

Naujiena - Whiskas® Tasty Textures Katės iš prigimties mėgsta kandžioti, kramtyti ir laižyti savo maistą. Tad šie produktai yra sukurti atsižvelgiant į jūsų katės natūralius instinktus.

Denta Taste