Klientų aptarnavimas

Nuo ko pradėti? Didžiausias mūsų pasiekimas yra tai, kad nuo 1958 m. padedame malšinti gurgiančius kačių pilvus. Tai yra gana ilgas laikas, ir visą jį mes praleidžiame mąstydami, kaip dar labiau pagerinti „Whiskas®“ ėdalo skonį neprarandant jo maistingumo.

Galite neabejoti, kad su mūsų produktais jūsų pūkuotasis draugas visada gauna tai, kas geriausia. Kartu su WALTHAM® gyvūnų mitybos centru mes kuriame produktus, kurie nuolatos gerina mitybą ir priežiūrą. Mūsų virėjai praleidžia daug laiko kurdami naujus receptus ir tobulindami jau esamus, kad sukurtų skanų ėdalą jūsų mylimai katei. Mes rūpinamės, kad mūsų gaminamas ėdalas būtų kupinas natūralaus gėrio, visapusiškai maistingas ir subalansuotas, kad viso pasaulio katės gyventų sveikiau ir laimingiau.

Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos apie mus ar WALTHAM® gyvūnų mitybos centrą.

Daugiau informacijos ieškokite Waltham.com.

Viską darome iš meilės katėms ir visi mūsų darbuotojai myli gyvūnus.

„Whiskas“ klientų aptarnavimo komanda visada pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus apie mūsų produktus, pateikti mitybos informaciją ir patarti, kaip maitinti bei prižiūrėti savo kates.

Norėdami susisiekti su mūsų komandos nariu, užpildykite internete esančią formą ar paskambinkite tel. 8 52 660726. Mes dirbame pirmadieniais–penktadieniais (išskyrus valstybines šventes) nuo 9 iki 17 val.