APIE
WHISKAS® PREKIŲ ŽENKLĄ

WHISKAS® prekių ženklas gamina kačių ėdalą nuo 1958 m. Šią patirtį pasitelkiame visoje savo veikloje. Mes ne tik gaminame skanius produktus, bet ir siekiame padėti visoms katėms gyventi sveiką bei laimingą gyvenimą.

WHISKAS® prekių ženklas yra su jumis kiekviename žingsnyje: jūsų katei augant su mumis, mes nuolatos ieškome būdų, kaip pagerinti jos mitybą ir priežiūrą.

Mes, WHISKAS® kūrėjai, žinome ir suprantame, kaip žmonės myli savo kates – mes irgi jas mylime. Mylime jas dėl jų nepriklausomos dvasios, tačiau suprantame, kad joms reikia meilės ir rūpesčio. Be to, tikime, kad geriausias būdas padėti savininkams rūpintis savo katėmis yra perprasti jos natūralius instinktus, kurie dažnai gali atrodyti paslaptingi ir intriguojantys. Tyrinėdami kačių elgesį pradėjome jas suprasti geriau nei kas nors kitas, todėl galime padėti jų augintojams pasirūpinti geriausiais savo pūkuotais draugais.

WHISKAS® kūrėjai didžiuojasi gamindami ėdalą, kuris leidžia kačių augintojams jaustis ramiai, žinant, kad jie maitina savo kates sveikai ir skaniai. Kartu su WALTHAM® gyvūnų mitybos centru mes kuriame produktus, kurie nuolatos gerina mitybą ir priežiūrą. Mes rūpinamės, kad mūsų gaminamas ėdalas būtų kupinas natūralaus gėrio, kurio instinktyviai reikia jūsų katei, taip pat kad jis būtų visapusiškai maistingas ir subalansuotas. Mes padedame viso pasaulio katėms gyventi sveikiau ir laimingiau.