Kailio priežiūra

Katė visą gyvenimą didžiąją dienos dalį praleidžia laižydamasi kailį – tai jos įgimtas instinktas. Taip ne tik prižiūrimas kailis, bet ir sustiprinami socialiniai ryšiai ir atsikratoma parazitų.

Katei senstant, jai gali tapti vis sunkiau išlaikyti kailį blizgų ir sveiką. Jei katė liausis laižyti kailį, jos oda gali imti pleiskanoti, o kailyje gali atsirasti žilų ar baltų plaukų.

Pagalba prižiūrint kailį

Katei tikriausiai visuomet padėjote prižiūrėti kailį ir tuo metu mėgavotės nuostabiomis artumo akimirkomis. Todėl nepamirškite tęsti reguliarios kailio priežiūros, kurios dėka katės kailis blizgės ir bus sveikas, o oda švelni. Atminkite, kad katei senstant su ja reiktų elgtis švelniau nei tuomet, kai ji buvo jauna padūkėlė!

Susivėlęs kailis

Jei Jūsų katės kailis smarkiai veliasi, Jums gali būti sudėtinga jį sutvarkyti – be to, šukavimas tikriausiai nepatiks ir katei! Jei kailis smarkiai susivėlęs, geriau nuvežkite pas veterinarą, kad gražiai jį nukirptų.

Tinkama mityba

Jūsų katės kailio būklė labai priklauso nuo mitybos. Katei senstant, ji gali nebeįsisavinti visų maistingųjų medžiagų, kurių reikia puikiai kailio išvaizdai. Todėl svarbu katę šerti jos amžiui pritaikytu ėdalu. „Whiskas® 7+“ produktai sukurti ypatingiems vyresnių kačių poreikiams patenkinti, juose yra tiksliai apskaičiuotas cinko ir linolo rūgšties kiekis, kad Jūsų katės oda ir kailis būtų sveiki.