Care

Jūs, žinoma, norite, kad jūsų mielas mažasis kačiukas įsikurtų savo naujuose namuose greitai ir laimingai. Tam labai padėsite nustatydami kelias pagrindines tvarkos taisykles, padėsiančias susiformuoti geriems įpročiams.

Tualetas

Iš prigimties kačiukas mėgsta būti švarus ir tvarkingas. Norėdami padėti jam išreikšti šį natūralų instinktą, padėkite jo kraiko dėžutę nuošalioje vietoje, nutolusioje nuo maisto ir vandens indelių. Parodykite jam, kurioje vietoje yra kraiko dėžutė, ir jis netrukus išmoks ja naudotis.

Šėrimo laikas

Visavertis ir subalansuotas maistas, toks kaip „Whiskas® Junior“, aprūpins jūsų kačiuką visais jam reikalingais baltymais ir maistinėmis medžiagomis. Kol kačiukas mažas, jį reikia šerti po nedaug ir dažnai. Kačiukui paūgėjus, galite jį šerti du kartus per dieną. Kačiukas pripras prie jūsų nustatyto šėrimo grafiko ir tikėsis maisto atitinkamu metu – taigi nenuvilkite jo!

Laikas žaisti

Ar žinote, kad jūsų mažasis kačiukas visuomet dairosi grobio? Žaidimas yra geriausias būdas patenkinti jo natūralų medžioklės instinktą. Stenkitės su savo kačiuku pažaisti kelis kartus per dieną po 10–15 minučių, ypač jei jis neišeina į lauką. Pasirinkite mažus žaislus, kuriuos jam patiks gaudyti, jų tykoti ir ant jų staiga užšokti.

Laikas glostyti

Kaip kačiukas atsimena maitinimo laiką, lygiai taip pat jis žino, kada ateina laikas pasiglaustyti. Taigi ar tai būtų rytas, kai jūs jį glostote, ar vakaras, kai grįžtate iš darbo namo, būtinai suteikite jam pakankamai dėmesio tinkamais momentais.

Miego laikas

Jūsų kačiukas greičiausiai pats pasirinks, kur jam miegoti – galbūt ant apklotėlio savo gulte, nors visai tikėtina, kad jam patiks jūsų mėgstamas senas megztinis! Kai kačiukas įsirengia sau patogų guolį, stenkitės jam netrukdyti.