Care

Atėjus atostogoms arba jei jums tiesiog prireikia palikti savo kačiuką kelioms dienoms, jums reikės pagalvoti apie tai, kaip geriausia juo pasirūpinti, kol būsite išvykę. Toliau aptariami keli geriausi variantai.

Kačių viešbutis

Pasiklauskite savo veterinaro ar katę turinčio draugo, ar jie galėtų rekomenduoti kačių viešbutį, kuriame jūsų kačiukas galėtų pasilikti. Iš pradžių apsilankykite kačių viešbutyje, kad įsitikintumėte, ar jums patinka jūsų kačiuko laikini namai. Visų pirma, žiūrėkite, ar ta vieta atrodo tvarkingai ir neturi blogo kvapo. Nuvežę ten savo kačiuką, nepamirškite jam palikti jo mėgstamo žaisliuko, apklotėlio ar krepšio, kad jis naujoje aplinkoje jaustųsi jaukiai.

Kačių priežiūra namuose

Jei turite draugą arba giminaitį, kuriam patinka katės, kodėl jų nepaprašius prižiūrėti jūsų kačiuko? Tokiu atveju jūsų kačiukas galės pasilikti saugioje ir pažįstamoje savo namų aplinkoje. Nepamirškite jūsų kačiuką prižiūrinčiam asmeniui palikti aiškių nurodymų apie savo kačiuko kasdienius įpročius – įskaitant vietas, kuriose jis mėgsta slėptis!

Skridimas lėktuvu

Jei norite išsivežti savo katę į užsienį, pakalbėkite su oro linijų bendrovėmis apie taikomus reikalavimus ir apribojimus. Tai pat pakalbėkite su veterinaru apie tai, ko jums reikės – tai apima tokius dalykus, kaip naminio gyvūnėlio pasas, sveikatos pažyma ir skiepai, kurių reikalaujama šalyje, į kurią keliaujate.