Care

Kačiukai mėgsta miegoti. Tiesą sakant, dauguma kačių miega 13–16 valandų per dieną. Priežastis paprasta – mėsa yra daug energijos turintis šaltinis ir miegas po kiekvieno ėdimo leidžia išsaugoti tą energiją.

Taigi, kai kitą kartą pamatysite savo kačiuką snaudžiantį, atminkite, kad jis netinginiauja. Iš tiesų jūsų draugas iš kačių šeimos imituoja jam giminingų didžiųjų kačių natūralų elgesį, leidžiantį užtikrinti, kad jis bus pailsėjęs ir pasiruošęs kitai medžioklei!

Sutemos ir aušra

Laukinėje gamtoje dauguma didžiųjų kačių yra aktyvios auštant ir temstant, po to, kai pramiega intensyvų karštį dienos viduryje. Tai geriausias laikas medžioklei: jų grobis juda ir jų regėjimas tuo metu yra geriausias.

Jūsų mažasis kačiukas elgiasi lygiai taip pat, taigi greičiausiai pastebėsite, kad jis aktyvus anksti ryte arba prieš saulėlydį. Jei norite kokybiškai praleisti laiką su savo kačiuku šiuo laiku, kai kačiukas natūraliai energingas, susiplanuoti pažaisti auštant ir temstant.

Kūno šiluma

Labai maži kačiukai negali kontroliuoti savo kūno temperatūros taip gerai, kaip suaugusios katės. Norėdami išlaikyti savo kūno šilumą, jie glaudžiasi prie savo motinos, brolių ir seserų. Būtent todėl dauguma mažų kačiukų, jau nekalbant apie vyresnes kates, labai mėgsta susirangyti jums ant kelių.