Kitten Kollege

Nėra abejonės – jūsų kačiukas be galo žavus. Jei turite vaikų, jie iškart įsimylės naująjį pūkuotąjį šeimos narį. Vis tik, jei vaikai triukšmingi, staigiai juda ar per daug glosto kačiuką, jis gali išsigąsti. Todėl geriausia iškart nustatyti taisykles ir išmokyti vaikus, kaip tinkamai žaisti su atvykėliu.

Kaip žaisti „kačiuko žaidimą“

„Kačiuko žaidimas“ – puikus būdas vaikams pažvelgti į pasaulį kačiuko akimis. Liepkite jiems parklupti keturiomis, veidą nunarinti prie žemės ir apsimesti kačiuku! Jei turite ne vieną vaiką, vienam liepkite būti ant grindų, o kiti gali bėgioti aplink jį ir šokinėti. Paskui paprašykite pasikeisti. Taip visi galės pamatyti, koks didelis atrodo pasaulis pūkuotajam draugui.

Žaidimas su žaislu

Yra puikus būdas, kaip išmokyti vaikus glostyti kačiuką – padovanokite jiems žaislinę katę! Paskatinkite švelniai elgtis su žaisliuku, parodykite, kuo skiriasi glostymas, plekšnojimas ir daužymas. Tuo pat metu galite parodyti vaikams, kaip reikia glostyti kačiuką, kad jam patiktų.

Kur glostyti

Jūsų kačiukui labai patiks, jei glostysite ausis, krūtinę, kaklą ir nugarą. Neleiskite vaikams glostyti kačiuko pilvelio ir užpakalinių kojų – tos sritys labai jautrios. Taip pat išmokykite vaikus atpažinti ženklus, kad kačiukas nebenori būti liečiamas ir pasakykite, kad tai reiškia, jog laikas nustoti glostyti gyvūnėlį.

Pirmoji pažintis

Iš pradžių paprašykite vaikų švelniai paglostyti kačiuką. Priminkite jiems elgtis labai ramiai ir švelniai. Nesitraukite nuo vaikų, kol jie glosto mažąjį pūkuotąjį draugą ir atminkite, kad pažintys turi būti trumpos ir smagios.

Gražūs žaidimai

Kai kačiukas apsipranta, galite pamokyti vaikus, kaip su juo žaisti. Geriausia žaisti su žaislais, o ne kišti rankas, jei kartais žaidimas įsisiūbuotų! Visada leiskite kačiukui pasitraukti, kai jis nebenori žaisti – kaip ir maži vaikai, kačiukai greitai pavargsta ir jiems reikia dažnai nusnūsti.