sveikata

Jūsų žavusis kačiukas visuomet pasiruošęs medžioti. Pajutęs tam tikrą judesių ir garso derinį, jis nepajėgs atsispirti neliuoktelėjęs. Reikėtų skatinti šį įgimtą instinktą, kad kačiukas nepradėtų šokinėti ant jūsų, jūsų drabužių ar baldų!

Žaidimas yra svarbus kasdienis užsiėmimas, ypač katėms, gyvenančioms viduje. Kartu su kačiuku praleistas laikas – puikus būdas užmegzti glaudų ryšį, be to, žaidimai užtikrins dvasinę ir fizinę augintinio sveikatą. Pasitelkę žaidimus galite lavinti savo mažąjį draugą. 

Žaislai

Jūsų žaismingajam kačiukui patiks visokiausi žaislai, pavyzdžiui, pelytės ar maišeliai su katžolėmis, šokinėjantys kamuoliukai, kamuoliai su žaisliukais viduje, plunksnos ir bet kas, pririštas prie virvutės. Jam ypač patiks tokie žaislai, kuriuos galite judinti, krutinti arba pradanginti! Ilgai netruks, kol užsižaidęs kačiukas parodys įgimtą medžiotojo instinktą – sėlins ir šoks ant savo žaislų.

Žaidimai, kuriuos galite žaisti kartu

• Slėpynės – kartoninėje dėžėje išpjaukite skylę ir pamatysite, kaip jūsų kačiukui patiks ten žaisti ir slėptis

• Pelė ant virvutės – jūsų kačiukui labai patiks gaudyti prieš nosį spurdantį padarą, kurio negali pasiekti

• Kutenimas plunksna – jums abiem bus labai smagu, kai kačiukas bandys pagauti plunksną (tik saugokitės aštrių nagelių!)

• Katiniška žūklė – jūsų kačiukas mielai vaikysis bet kokį prie virvutės pririštą daiktą; traukite virvutę ir stebėkite, kaip jis ims puldinėti! 

• Tobulas šuolis – kartoninis vamzdelis suteiks jums su katinėliu daug smagių akimirkų, ypač, jei kas nors netikėtai išlįs iš jo galo!

Žaisdami nepamirškite leisti katinėliui kartais laimėti. Antraip jam greit atsibos, jei negalės patenkinti natūralaus medžioklės instinkto.