sveikata

Kaip ir jam giminingos didžiosios katės, jūsų kačiukas yra tikras mėsėdis. Jo dantys, liežuvis ir virškinimo sistema yra specialiai pritaikyti ėsti mėsai. Todėl, kad būtų patenkinti jo natūralūs mitybos poreikiai, svarbu jam pasiūlyti tinkamą maistą.

Kaip mėsėdžiui,  jūsų kačiukui reikia daug baltymų ir tinkamai subalansuoto maistinių medžiagų komplekso. Taip pat, kadangi jūsų kačiukas greitai auga, jam reikia kitokio kiekio tam tikrų maistinių medžiagų, nei suaugusiai katei, įskaitant tinkamą kalcio ir fosforo santykį.

Baltymai

Baltymai yra labai svarbūs, kad jūsų kačiukas augtų sveikas, jo raumenų tonusui, kailiui, odai ir nagams. Baltymai yra sudaryti iš mažesnių dalelių, vadinamų amino rūgštimis. Kai kurios iš jų, pvz., taurinas ir argininas, vadinamos nepakeičiamomis amino rūgštimis, kas reiškia, kad jūsų kačiukas negali jų pasigaminti pats. Todėl jums reikia pasirūpinti, kad jų būtų jo maiste.

Nepakeičiamos riebiosios rūgštys 

Jūsų kačiukui reikia nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, kad jo oda, kailis, reprodukcinė sistema ir medžiagų apykaita būtų sveiki. Šios rūgštys yra svarbus energijos šaltinis ir dėl jų kačiukų maistas yra puikaus skonio!

Vitaminai

Vitaminai yra labai svarbūs jūsų kačiuko regėjimui, kaulų augimui ir medžiagų apykaitai. Yra daug įvairių vitaminų ir kiekvienas iš jų turi savo specifinį vaidmenį. Taigi, jūsų kačiukui susižeidus letenėlę, vienas vitaminas padės sustabdyti kraujavimą, o kitas padės odai gyti.

Mineralai

Mineralai stiprina jūsų kačiuko dantis ir kaulus. Pagrindiniai mineralai, kurių jam reikia, yra kalcis, fosforas, kalis, natris, chloridas ir magnis. Visus juos rasite, tiksliai reikiamais kiekiais, visaverčiame kačiukų maiste.

Angliavandeniai ir skaidulos 

Jūsų kačiukai naudoja angliavandenius kaip energijos šaltinį. Be to, maistinės skaidulos padeda jo virškinimo sistemai.

Turint galvoje šiuos kompleksinius poreikius, svarbu savo kačiuką šerti specialiai paruoštu maistu. „Whiskas® Junior“ leis jūsų mažajam draugui mėgautis visaverčiu ir subalansuotu maistu, kuriame yra visi baltymai ir maistinės medžiagos,  kurių jam reikia, kad išaugtų į sveiką, laimingą katę.