Creamy Creations in Gravy

Whiskas Tasty Mix 1+

Creamy Creation ėdalas padaže 4x85g

Palaiko sveiką judrumą
Sveiki atvykę į mūsų skanių receptų pasaulį, kuriame yra viliojantis ingredientų pasirinkimas, džiuginantis kačių pojūčius kiekvieno valgio metu. Valgio laikas dar niekada nebuvo toks malonus! Išbandyta ir patvirtinta kačių!

Sudėtis

su vištiena ir daržovėmis. mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (34%, įskaitant 4% vištienos kiekviename gabalėlyje*), aliejai ir riebalai, daržovių perdirbimo produktai, daržovės (įskaitant džiovintų žirnelių ir morkų mišinio 1%, atitinkančio žirnelių ir morkų mišinio 4%), mineralai, daržovių baltymų ekstraktai, įvairus cukrus, pienas ir pieno perdirbimo produktai. *Gabalėliai paprastai sudaro 40% gaminio. Su ėriena ir kalakutiena.Sudėtis: mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (34%, įskaitant 4% ėrienos ir 4% kalakutienos kiekviename gabalėlyje*), aliejai ir riebalai, daržovių perdirbimo produktai, mineralai, daržovių baltymų ekstraktai, įvairus cukrus, pienas ir pieno perdirbimo produktai. *Gabalėliai paprastai sudaro 40% gaminio.

Šėrimo instrukcija

3 kg sveriančiai katei reikia 2½ - 3 maišelių per dieną, 4 kg sveriančiai katei reikia 3 - 3½ maišelių per dieną, 5 kg sveriančiai katei reikia 3½ - 4 maišelių per dieną. 1 maišelį galima pakeisti 18 g WHISKAS® sauso ėdalo. Nepamirškite kalorijų, gaunamų iš skanėstų. Ėdalo kiekį koreguokite atsižvelgdami į savo katės poreikius. Kaip? Apsilankykite mūsų interneto svetainėje. Pasirūpinkite, kad visuomet būtų šviežio vandens. Patiekti kambario temperatūros, ėdalo perteklių galite laikyti šaltai ne ilgiau kaip 2 dienas.

Analitinės sudedamosios dalys (%)

žali baltymai: 7.0; žali riebalai: 5.2; neorganinė medžiaga: 1.6; žalia ląsteliena: 0.25; drėgnis: 83.5; kalcis: 0.30; fosforas: 0.22. 
Priedai (kiekis kilograme): maistiniai priedai: vitaminas B₁: 21.0 mg, vitaminas B₂: 1.1 mg, vitaminas B₆: 3.5 mg, vitaminas D₃: 200 TV, taurinas: 750 mg, varis (vario (II) sulfatas pentahidratas): 1.2 mg, jodas (kalcio jodatas, bevandenis): 0.35 mg,
geležis (geležies (II) sulfato monohidratas): 17.5 mg, manganas (mangano sulfato monohidratas): 3.5 mg, cinkas (cinko sulfatas
monohidratas): 16.2 mg.