pouch 4 pack classic selection

Whiskas Junior ėdalas

klasikinis pasirinikimas, 4x85g

Sveikam augintinio augimui mes žinome, kad mažos katės turi tokius pat natūralius instinktus kaip ir didelės katės. Štai kodėl jau daugiau nei 50 metų viską gaminame iš skanių, 100% kokybiškų ingredientų, kurie atitinka visus kasdienius jūsų kačiuko poreikius ir palaiko stiprų, natūralų gyvenimo būdą. Lepinkite savo katę su WHISKAS® produktais.

Sudėtis

Su jautiena. Mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (36%, įskaitant 4% jautienos kiekviename gabalėlyje*), kruopos, daržovių perdirbimo produktai, aliejai ir riebalai, mineralai, įvairus cukrus. *Gabalėliai paprastai sudaro 43% gaminio. Su vištiena. mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (36%, įskaitant 4% vištienos kiekviename gabalėlyje*), kruopos, daržovių perdirbimo produktai, aliejai ir riebalai, mineralai, įvairus cukrus. *Gabalėliai paprastai sudaro 43% gaminio.

Šėrimo instrukcija

Kačiukams ≤ 3 mėn. reikia 3 - 3½ maišelių kasdien, kačiukams nuo 4 iki 5 mėn. reikia 3½ - 4 maišelių kasdien, kačiukams nuo 6 iki 12 mėn. reikia 4 - 4½ maišelių kasdien. 1 maišelį galima pakeisti 18 g WHISKAS® sauso ėdalo.
Nepamirškite kalorijų, gaunamų iš skanėstų. Ėdalo kiekį koreguokite atsižvelgdami į savo kačiuko poreikius. Pasirūpinkite, kad visuomet būtų šviežio vandens. Patiekti kambario temperatūros, ėdalo perteklių galite laikyti šaltai ne ilgiau kaip 2 dienas.

Analitinės sudedamosios dalys (%)

žali baltymai: 7.5; žali riebalai: 5.0; neorganinė medžiaga: 1.6; žalia ląsteliena: 0.20; drėgnis: 84.0; kalcis: 0.32. Priedai (kiekis kilograme): maistiniai priedai: vitaminas C: 667 mg, vitaminas D₃: 200 TV, vitaminas E: 138 mg, taurinas: 1100 mg, varis (vario (II) sulfatas pentahidratas): 1.2 mg, jodas (kalcio jodatas, bevandenis): 0.32 mg, geležis (geležies (II) sulfato monohidratas): 16.1 mg, manganas (mangano sulfato monohidratas): 3.2 mg, cinkas (cinko sulfatas monohidratas): 16.2 mg /
jusliniai priedai: Kvapiosios medžiagos.