chicken dry

Whiskas Junior ėdalas

su vištiena, 300g

Mūsų skanusis maistas yra kruopščiai paruoštas, kad jūsų kačiukas gautų visas reikalingas maistines medžiagas, kai jis auga ir tyrinėja naują pasaulį! Su pienu ir aukštos kokybės baltymais. Su kalciu, kuris palaiko sveikų kaulų ir dantų vystymąsi, bei vitaminu E ir taurinu, kurie padeda palaikyti  stiprią natūralią apsaugą. Pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų, gaunamų tik iš patikimų tiekėjų, kiekvienas receptas užtikrina puikų vitaminų ir mineralų balansą, kad katės būtų laimingos, sveikos ir noriai bėgtų prie dubenėlio. 

Sudėtis

kruopos, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (įskaitant 4% vištienos rudose pagalvėlėse*), daržovių perdirbimo produktai, aliejai ir riebalai, mineralai, daržovių baltymų ekstraktai, įvairus cukrus, daržovės (įskaitant 0.5% džiovintų morkų (atitinkančių 4% šviežių morkų) oranžinėse pagalvėlėse ir 1% džiovintų žirnelių (atitinkančių 4% šviežių žirnelių) žaliose pagalvėlėse*), pienas ir pieno perdirbimo produktai (įskaitant 0.7% nugriebto pieno miltelių pagalvėlių įdare, atitinkančių 4% nugriebto pieno*), mielės. *Rudos pagalvėlės paprastai sudaro 70% gaminio, pagalvėlių įdaras paprastai sudaro 14% gaminio, oranžinės ir žalios pagalvėlės paprastai po 8% gaminio.

Šėrimo instrukcija

kačiukams ≤ 3 mėn. reikia 45-55 g pašaro kasdien, kačiukams nuo 4 iki 5 mėn. reikia 65-75 g kasdien, kačiukams nuo 6 iki 12 mėn. reikia 70-80 g sauso pašaro kasdien. 15 g sauso ėdalo galima pakeisti 1 maišeliu 85 g WHISKAS® šlapio ėdalo. Nepamirškite kalorijų, gaunamų iš skanėstų. Šerti skirti kiekiai pateikiami tik rekomendaciniais tikslais. Ėdalo kiekį koreguokite atsižvelgdami į savo kačiuko amžių, svorį ir aktyvumo lygį. Padalykite į porcijas, skirtas šerti visą dieną. Keisdami dietą, maistą pradėkite tiekti po truputį. Išsamesnės informacijos rasite mūsų interneto svetainėje. Pasirūpinkite, kad visuomet būtų šviežio vandens. Laikyti uždarytą vėsioje ir sausoje vietoje.

Analitinės sudedamosios dalys (%)

žali baltymai: 35.7; žali riebalai: 13.6; neorganinė medžiaga: 7.4; žalia ląsteliena: 2.0; kalcis: 1.5; fosforas: 0.96.

Priedai (kiekis kilograme): antioksidantai, dažikliai; maistiniai priedai: vitaminas A: 5955 TV, vitaminas D₃: 657 TV, vitaminas E: 584 mg, taurinas: 1190 mg, varis (vario (II) sulfatas pentahidratas): 7.1 mg, jodas (kalio jodidas): 1.8 mg, manganas (mangano sulfato monohidratas): 8.8 mg, selenas (natrio selenitas): 0.05 mg, cinkas (cinko sulfatas monohidratas): 26.8 mg.